Loodusliku šampooni kasuks

07.03.2018


Kui keegi teist on kordki elus oma juuste tervise osas muret tundnud, siis on tõenäoline, et olete proovinud oma juukseid pesta kas muna, leiva, või mõne muu kapist leiduva söögipoolisega. Võibolla teinud maske erinevate õlidega, mis sest et kohe õli juustest välja ei saanud, juustele sai head tehtud! Meie juuksed vajavad toitvaid maske ja hoolitsemist, sest paraku on nii, et tavašampoonides väga palju rikastavaid toitvaid aineid ei leia. Kui ka leiab, siis nii mõnedki keemilised ühendid nagu -eenid ja -oonid, olgu need parabeenid, sulfaadid või silikoonid, nö. tühistavad need toitvad ained ikkagi ära ja juuksed jäävad küll puhtad, kuid peale kunstliku siidise läike saavad vähe kasu. Juuksed vajavad hoolitsemist ka seetõttu, et meie keskkond kui ilmastikutingimused võivad juukseid kahjustada.

Mille puhul 100% looduslikud šampoonid aitavad?
* allergiate leevendamine
* juuste väljalangemine
* peanaha ärrituvus ja tundlikkus
* kõõm
* mineraalid ja vitamiinid tugevdavad juukse struktuuri 

Looduslikes šampoonides (nagu ka Kokosel) kasutatakse pehmeid kookosõlil põhinevaid pesuaineid, mis ei kuivata liigselt peanahka ja juukseid.

Kokose šampoonid on loodusliku ja puhta koostisega, seega ei teki oht, et peanaha poorid võiksid ummistuda, vaid vastupidi, lasevad nahal loomulikul teel "hingata". Muuhulgas leevendavad šampoonid peanaha ärrituvust ja sügelust ning aitavad nahal säilitada vajaliku pH tasakaalu.

Kokose šampoonid on teistmoodi! Valmistame neid pulbrilisel kujul, nii on tootes säilinud kõik koostisosade head omadused ilma sünteetiliste ainete lisamiseta, sest tootesse vett lisades tuleb paraku lisada ka säilitusaineid. Pulber tuleb kasutajal enne pesemahakkamist veega ise kokku segada. Lõbus väike tegevus, peaaegu nagu rituaal, mis teadlikuma šampoonikasutajat rõõmustab veel seetõttu, et loputusvesi on biolagunev ning ei ohusta ühelgi viisil loodust.