Tellimine

KUIDAS TELLIDA

Toodete väljavalimist on mugav alustada vasakul asuvast tootemenüüst. Kui olete vajaliku kauba välja valinud, märkige koguse lahtris mitu toodet Te osta soovite ning lisage kaup ostukorvi. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje paremal üleval servas.

Kui kõik soovitud kaubad on ostukorvi lisatud, kontrollige üle valitud tooted, kogused ja hind, seejärel vormistage tellimus. Kõik klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed, neid ei avaldata kolmandatele isikutele.

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE

Kauba kättesaamiseks on järgmised võimalused:

* Omniva pakiautomaadid kaubanduskeskustes üle Eesti. Hind 3,20 €. Valides Omniva teenuse, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

* Pakk postkontorisse (Eesti Post). Hind 3,20 €. Tellimus toimetatakse teie elukohajärgsesse postkontorisse, kuhu saate tellimusele endale sobival ajal järele minna.

* Tulen ise järele: võimalus saada telimus kätte meie tootmisest Kehra mnt.6 või Kristallipesa poest, Pikk tn. 15. Eelnevalt leppida kokku telefonil 56953915 

Tellimused, mille maksumus ületab 30 € toimetame kohale tasuta. 

Reeglina postitame tellimuse 3  tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest.  Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad ja tingimused kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

TELLIMUSE MUUTMINE JA TELLIMUSEST TAGANEMINE

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta, saatke palun esimesel võimalusel e-kiri aadressile kodukosmeetika@gmail.com. Kirjas märkige ka oma tellimuse number, mida muuta soovite. 

Kui soovite tellimusest loobuda, kuid olete selle eest juba pangalingi kaudu tasunud, siis palun saatke teade loobumissoovi kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa. E-posti aadress on kodukosmeetika@gmail.com

KAUBA TAGASTAMINE

Kui te ei ole saadud kaubaga rahul, on teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis ning oma kulul tagastada. Seejärel tagastame teile kauba eest tasutud summa v.a transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa saatke palun e-posti aadressile kodukosmeetika@gmail.com